Tel: +372 5346 6269, E-post: roswelt@roswelt.ee
roswelt-2

Palk ja aiamajade värvimine

Puidu kaitsmine ilmastikuolude eest

Palk- ja aiamajade värvimine

Hea majaomanik värvimisega ei viivita

Palkmajadele

Värvimise ülesanne kaitsta maja ilmastikutingimuste mõjude eest, et maja säiliks aastaid kaunis ja tema eluiga oleks pikk. Palkmaja värske ilme ja pikaealisuse annab palkmaja puidu kaitse värvimine.

Aiamajadele

Puidukaitsevahendite kasutamise tulemus sõltub täisväärtuslike konstruktiivsete puidukaitse meetodite kasutamisest. Puidukaitse vahendid pikendavad teie aiamaja eluiga poolevõrra.

Terrassidele

Puidust terrassi hooldus ja õlitamine tuleks teostada regulaarselt soovitavalt iga aastaselt. Hästi hooldatud ja õlitatud terrass püsib kaunis läbi aastate. Ja pakub omanikele rõõmu oma värske ilmega.

Tehtud tööd

vaata järgi

tree, wood, wood texture-1276203.jpg
drink, trunk, beautiful wallpaper-1972119.jpg

Inimeste tagasiside

“Meie kaalusime kaua kellega koostööd teha ja arvasime, et mis see siis ära ei ole. Roswelt OÜ palkamise järel saime aru, et me ei tea puidu hooldusest just väga palju. Töö tehti korralikult ja kvaliteetsete vahenditega. Meie pere on väga rahul. Tänud Roswelt OÜ”
Jaanus
“Suured tänud Roswelt OÜ meeskonnale, kes meie aiamaja nunnult ära õlitasid ja korda tegid.”
Maarika

Uued postitused

puiduhooldus
Puidukaitse vahendid

Puidu hooldus vahendid

Tavalised puidulasuurid vajavad iseäranis okaspuidul kasutamiseks puidu värvust muutvate seente eest kaitsmiseks värvitut puidukaitse-impregneerimisvahendit. Kui siin sellest loobutakse, kalduvad puidul kiiresti transparentse lasuuri alla tekkima

Loe lähemalt »

Puiduhoolduse tellimine

Täitke allolev vorm ja me võtame peagi ühendust.

Kontakt info
Värvitava eseme info
Aja planeerimine